ابتدا باید از خود بپرسید چرا به طراحی وب سایت نیاز دارید ؟!

طراحی وب سایت  اگر شما می خواهید در دنیای مجازی ، وجود و حضور داشته باشید ، صرفا یک راهکار خواهید داشت و آن نیز بهره مندی از یک وب سایت اینترنتی است. چرا که آمارهای مختلف نشان می دهد ، هر روزه سهم حضور انسان ها در دنیای مجازی فزونی یافته و از سهم دنیای فیزیکی کاسته می شود. بنابراین ، حضور سریعتر شما در دنیای مجازی به معنای سابقه و تجربه شما بوده و آشنایی بیشتر شما با قواعد زندگی در دنیای مجازی را موجب می گردد. جدای از این موضوع ، وب سایت های اینترنتی از جنبه های مختلف کاربردی و لازم هستند. هم از جنبه تبلیغ و برندسازی ، هم از جهت درآمدزایی و افزایش درآمد ، هم از جنبه معرفی و اطلاع رسانی جزء ملزومات زندگی امروزی محسوب می شوند.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت ، به تنهایی برای یک کسب و کار موفق کافی نیست. یک کسب و کار اینترنتی نیاز به پشتیبانی قوی ، بهینه سازی سئو ، طراحی گرافیکی و امنیت بالا دارد. کاربرانی که در اینترنت سفارش طراحی سایت می دهند ، قطعا افرادی هستند که پیش از هر موضوعی به کسب درامد ایده شان فکر می کنند و آنها انتظار دارند که تمامی موارد از پشتیبانی تا امنیت و سئو در سایتشان رعایت شده باشد.

ابتکارپرداز  با در نظر گرفتن نیاز بازار و مشتری قدم به قدم از پیاده سازی پروژه تا همراهی مشتریان برای موفقیت و پشتیبانی و مشاوره رایگان به صورت روزانه تمام آنچه مشتریان برای کسب و کارشان نیاز دارند را برطرف خواهد کرد.

از جمله خدماتی که ابتکارپرداز برای یک پروژه تحت وب سایت ارائه می دهد شامل :

  • کاملا واکنش گرا ( مناسب برای دسکتاپ ، تبلت و موبایل )
  • کدنویسی استاندارد
  • بهینه سازی سئو
  • طراحی PSD
  • امنیت بالا
  • داینامیک بودن وب سایت ( قابلیت ایجاد تغییرات آسان بدون کدنویسی توسط کاربر )
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • رابط کاربری و تجربه کاربری قوی
  • تست سایت برای سرعت و اجرا بر روی مرورگرهای جدید و قدیمی

ابتکارپردازاز شروع تا انتهای پروژه و حتی بعد از قرارداد پشتیبان شما خواهد بود و با شما برای پیشرفت هرچه بهتر پروژه در تماس خواهد بود. همچنین تیم پشتیبانی ما با ارائه راهکار و پیشنهادات برای پیشرفت کار همراه شما می باشد. طراحی قالب سایت از جمله خدماتی است که ابتکارپرداز ارائه می دهد و انبوهی از توجه ها و رضایت مشتریان را در این چند سال به خود جلب کرده است. ابتکارپرداز کاملا تضمین می کند که وب سایت ارائه شده کاملا حرفه ای ، با تجربه کاربری بالا خواهد بود.

کاربران عزیز می توانند با مراجعه به صفحه نمونه کارها تعدادی از پروژه ها و کسب و کارهای راه اندازی شده به صورت آنلاین را مشاهده نمایند.

طراحی سایت

آدرس : تهران خیابان دماوند بلوار پروین خیابان 121 شرقی ساختمان شماره 17 طبقه سوم واحد 2

تلفن تماس : 09133830481

پست الکترونیک : MKV1393@YAHOO.COM